Yaşam Dükkanı ile Organik Kozmetik Alışverişi!

0
491

Merhaba,

Bakımlı ve güzel görünmek, biz kadınların öz güven sahibi olmasında büyük rol oynar. Ama ne yazık ki bu ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız bir çok ürün hem bize, hem de doğaya ciddi zararlar verebiliyor. Sizi bugün doğaya, insana ve tabi ki hayvanlara saygıyı kendine görev edinmiş olan kozmetik markalarını bizimle buluşturan Yaşam Dükkanı ile tanıştırmak istiyorum. Zarar vermeden de kaliteli yaşamanın mümkün olduğunu savunuyorlar ve sitelerinde sadece hayvanlar üzerinde test yapmayan, doğal içerikli ve çevreye zarar vermeyen markaların ürünleri bulunuyor. Harika!

yasam-dukkani-2

Geçtiğimiz günlerde ben de buradan ufak bir alışveriş yaptım. Son günlerde cildim soğuk havadan etkilenerek çok kurumaya başlamıştı. Kullandığım nemlendiriciler artık fayda etmiyordu. Bu nedenle sitede bulunan “Hassas Cilt Özel Bakım Paketi” ilgimi çekti. Paraben, gluten, fitalat ve petrol ürünleri içermiyor. Paketin içerisinde Skin by Ann Webb markasına ait Hindistancevizi Sulu Temizleyici, Salatalık ve Karpuzlu Rahatlatıcı Mist ve Nar Ekstraktlı Anti-aging Gündüz Nemlendiricisi bulunuyor. İyi ki almışım diyorum şimdi, cildimin kendini toparlamasını sağladı ve harika bir şekilde nemlendirdi.

Ürünlerden kısaca bahsetmem gerekirse, Hindistan cevizi sulu temizleyiciyi üç farklı şekilde kullanabiliyorsunuz. Hem günlük cilt temizliğiniz için, hem de makyajınızı çıkarmak istediğinizde işinize yarıyor. İsterseniz de yüzünüzde 30 dakika kadar tutarak nem maskesi olarak kullanabiliyorsunuz. Nem maskesi olarak mutlaka denemenizi öneririm, sonucu gerçekten etkili :)

Salatalık ve karpuzlu mist ise zaten daha adını duyduğunuzda sizi ferahlatmaya başlıyor :) Çok hoş bir kokusu var, cildinizi temizledikten sonra ve gün içerisinde istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Tüm vücuda uygulanabiliyor, hatta traş sonrası eşiniz bile sıkabilir :)

Paketteki son ürün, cilt bakım rutinimin son adımı; Nar ekstraktlı koruyucu ve anti-aging gündüz nemlendiricisi. Kokusuna bayıldım. Yoğun bir yapısı olduğu için küçük bir miktar cildinizi nemlendirmeye yetiyor ve cildinizde ağırlık hissi bırakmıyor. Eğer sizin de benim gibi hassas ve kuru bir cildiniz varsa bu ürünleri denemenizi tavsiye ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.