Yazlık Elbisenizi Sonbaharda Giymenin 5 Yolu

6
292

Henüz yazdan kalma günler yaşıyoruz, sizin olduğunuz şehri bilmem ama İzmir sabah ve geceleri oldukça serin, öğlen ise çok sıcak. Ne giyeceğimizi şaşırdığımız sonbahar aylarının içindeyiz. Hal böyleyken yazlık elbiselerimizi henüz gözden çıkarabilmiş değiliz. Peki yazlık elbiseleri sonbahar gardrobumuza nasıl transfer ederiz, ondan bahsedelim mi biraz? İşte birkaç fikir;

1. Külotlu Çorap veya Taytlar

Yazlık elbiselerinizi sonbahar sezonunda giymenin en pratik yollarından biri uygun bir külotlu çorap yada tayt ile kombinlemek.

2. Hırka veya Ceketler

Bazen bacaklarınızdan çok omuzlarınızın daha fazla üşüdüğünüzü hissedersiniz. Böyle bir havada üzerinize alacağınız bir hırka yada blazer ceket ile yazlık elbiselerinizi hala şık bir şekilde giymeye devam edebilirsiniz. Ayrıca bu sezonun trendleri arasında olan kamuflaj desenli ceketler ve deri ceketler de harika bir yol.

3. Kazaklar

Elbisenizin üzerine geçireceğiniz uygun bir kazak ile onu etek gibi kullanabilirsiniz. Gardrobunuzu gözden geçirin, belki tam da elbisenizle giyilmek için yaratılmış bir kazağınız vardır, sizin haberiniz yoktur :)

4. Botlar

Kim demiş yazlık elbiseler sadece sandalet yada topuklu ayakkabılarla giyilir diye, onları sonbaharda botlarla da kombinlemeniz mümkün.

5. Şal ve Fularlar

Şal ve fularlar bu mevsim geçişi için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca şal ve fular takmanın o kadar fazla yolu var ki, içerisinde şık görünmemeniz imkansız :) Daha önce yayınlamış olduğum bu video size yardımcı olacaktır.

görsel: chictopia.com

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.