Yeni Trend: Kare Alyans Modelleri

1
1702

İlk olarak eski Mısır’da kullanılan alyanslar, bitki saplarıyla yapılmış ve parmaklarına takılmıştır. İlişkilerinin sonsuza dek sürmesini istedikleri için alyansları yuvarlak şekilde takmışlardır. Alyansları yuvarlak yaparak sonsuz aşk anlamını yüklemişlerdir. Alyansların 4. parmağa takılmasının sebebi de o parmakta kalbe giden bir damar olması ve o damarın sevgi damarı olduğuna inanılması bu yüzden alyanslar her zaman 4. parmağa takılmaktadır. Günümüzde en çok çiftler tarafından ilgi görmektedir. Bu yüzden firmalar her zaman daha şık modeller üretebilmeye çalışmışlardır. Gelişen teknoloji ile her gün daha yeni ve daha şık model alyanslar üretilmektedir.

Alyanslar evliliğin, aşkın, birlikteliğin ve sevginin en büyük sembollerinden birisidir. İnsanlar satın alacakları ve kullanacakları alyansların tasarımlarına ve şık durmasına çok fazla önem gösterir. Birçok alyans modeli var, hepsi birbirinden şık fakat son yıllarda kare alyans modelleri çok fazla tercih edilmekte ve önümüzdeki yıllarda da tercih edilebilecek alyanslar arasında yer almaktadırAslında kare alyansların tercih edilme sebebi diğer alyanslara göre özel duran tasarımları; çiftler bu alyansı hem nişanlanırken hem de söz takarken tercih etmektedir.

En şık ve en moda kare alyans modellerini Eylül Alyans internet sayfasında bulabilirsiniz. Her gün yeni model alyans modelleri, sizler için Eylül Alyans tarafından üretilmektedir. Sürekli takipte kalarak en moda alyans modellerini inceleyebilirsiniz. Özellikle kare alyans modellerimiz ile sevdiklerinize mükemmel sürprizler yapabilir, onları ufacık bir hediye ile çok mutlu edebilirsiniz. Üstelik sipariş vereceğiniz kare alyans modelinin yanında gelecek olan tektaş yüzük sevdiğinizin gözlerini kamaştıracak! Haydi durmayın, en şık ve en tarz modeller için hemen tıklayın ve sipariş verin!

Kare alyans modellerimiz dışında isimli alyans ve el yapımı alyans modellerimiz de çok fazla ilgi görmektedir. Aslında insanlar günümüzde kendilerine özel ürünleri daha fazla tercih etmekte. Bir tarafta herkesin parmağında görebileceği bir yüzük varsa, diğer tarafta da özel tasarım, kişiye özel ürünler olduğunu varsayalım. İlk tercih edilecek kişiye özel ürünlerdir. İnsanlar kendileri için özel olan şeyleri daha çok seviyor ve sahipleniyor. Piyasada çok fazla alyans markası var fakat tercihinizi Eylül Alyans’tan tarafa kullanırsanız sizin için en iyisi olacaktır. Tercihinizi doğru yerden yapın Eylül Alyans’ı seçin, kaliteli gümüş alyansları uygun fiyatlara alın!

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here