Yılbaşında Tırnakları Süslemenin 5 Yolu !

2
387

Yılbaşı gecesi için tırnaklarınızı parti elbisenizle uyum sağlaması için simli ojelerle boyayabilirsiniz. Önce bir kat koyu renkte oje uyguladıktan sonra üzerine simli ojeyi sürün. İsterseniz sadece tırnaklarınızın uçlarına uygulayabilirsiniz, simli bir french gibi :) Simli ojeler tırnaktan daha zor çıktığı için uygulama daha kalıcı olur. 

Eğer oje sürmekte zorlanıyorsanız ya da daha pratik uygulama ile daha süslü tırnaklar istiyorsanız oje çıkartmaları bugünler için var :)

Puantiyeler sadece kıyafet ya da aksesuarlarda değil, tırnaklarda da popüler. Koyu renk bir ojenin üzerine metalik renk puantiyeler yılbaşı gecesi tırnaklarınızın şık görünmesi için yeterli. Puantiye yapmak için “dotting tool” aparatı ya da kürdan kullanabilirsiniz.

Simli ojelerin yanı sıra metalik ojeler de yılbaşına yakışacak bir alternatif. Bu ojenin üzerine solmasını engellemek için mutlaka top coat uygulayın.

Tırnaklarınızın üzerine küçük süsler ekleyebilirsiniz. Pullar, taşlar, yapıştırmalar vb. Fakat bu süslemeleri fazla abartmayın. Mesela bir elinizdeki beş tırnağa birden süsleme yapmak yerine sadece ikisine yapın.

Siz yılbaşında tırnaklarınızı nasıl süsleyeceksiniz?

görsel: instyle.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here