Zamansız Aksesuar: Deri Bileklikler

0
424

Merhaba,

Gerek kıyafet olsun, gerekse aksesuar olsun yaz ve kış sezonlarında tercih edilen modeller arasında farklılık olması doğaldır. Fakat bazı parçaların kullanımı her iki sezonda da mümkündür. Her sezona uyum sağlayan joker aksesuarlardan biri kesinlikle deri bileklik bence. Benim de günlük olarak kombinlerimde severek kullandığım aksesuarlar arasında olan deri bilekliklerin taşlı, zincirli yada metal süslemeli modelleri oldukça popüler şu sıralar.

quqla-deri-bileklik

Benim tercih ettiğim ve bileğe en çok yakıştırdığım deri bileklik renkleri siyah, taba yada kahverengidir çoğunlukla. Mesela Quqla’da gördüğüm bu siyah deri bileklik hem sade hem de şık bir tasarıma sahip. Birçok farklı tarzda kombini tamamlayabilecek bir model. Siz de beğendiyseniz hemen buradan ulaşabilirsiniz.

deri-bileklik2

Saydığım klasik renklerde, kombinlenmesi kolay deri bilekliklerin dışında renkli deriden yapılma modeller de özellikle içinde bulunduğumuz bu yaz sezonunda büyük ilgi görmekte. Bileklerim rengarenk olsun, yazın enerjisini yansıtsın derseniz kırmızı, mavi, pembe vb. renkli deri bileklik modelleri tercih edebilirsiniz.

deri-bileklik

Peki ya deri cuff bilekliklere ne dersiniz? Bilekleri süsleyebilecek en şık aksesuarlardan biri olduğunu düşünüyorum ben. Söz konusu deri olunca yazın kullanımının sizi rahatsız edeceğini düşünebilirsiniz tabi ki. Bu durumda deri cuff bileklik yerine daha ince bilekliklere yönelmenizi öneririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here